Shtoi 12 kg në 15 muaj, talenti norvegjez është thjesht ...- gojo veloce salviette tagliandi nsn ,Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rinisjen e futbollit në Europë pas periudhës së karantinës, tregoi se norvegjezi mbetet një fenomen i futbollit (ra në sy te Salsburgu në Austri për të shkëlqyer edhe më fort në Bundesligë te Borussia Dortmund).VIP SALOTI - NJOFTIME PUNEVip saloti dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vip salotiGazeta Metro – Shpërthen Salvini: Nëse kjo është BE, është ...

“Çmenduri. Europës iu dashkan edhe 15 ditë të tjera për të vendosur çfarë do bëjë, se kë dhe si do ta ndihmojë. Në kulmin e emergjencës, me njerëz që vdesin, sot nga pneumonia, nesër ndoshta nga varfëria”. Janë fjalë të kreut të LEGA-s italiane, Matteo Salvini në intervista për mediat vendase që shpreh mjaft zemërim …

Contatta il fornitore  WhatsApp

Vetura përplaset me një motoçiklist në Gjilan, viktima ...

Në Gjilan ka ndodhur një aksident në mes të një veture dhe një motoçiklete. Motoçiklisti ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar në emergjencë. Rastin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, i cili ka thënë se me rastin është duke u …

Contatta il fornitore  WhatsApp

Gjendet një trup i pajetë në lagjen “Velania”, dyshohet se ...

Policia e Kosovës pasditen e së premtes ka gjetur një trup të pajetë i cili dyshohet të jetë i 80-vjeçarit, Enver Bërkolli, i cili rezultonte i humbur që nga fillimi i shtatorit të këtij viti. Turpi i pajetë është gjetur në lagjen “Velania”, në Prishtinë, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë përkatëse policore […]

Contatta il fornitore  WhatsApp

Sajla kvacila muta gorenje 120030 - Prodavnica

Sajla kvacila muta gorenje 120030. Sajla kvacila muta gorenje. Za delove koji se ne nalaze u ponudi pozovite 021/419-104 ili 063/8487062 ili nam pošaljite upit. Najverovatnije ih imamo na stanju ali nisu postavljeni na sajt. Moguće je da slika ne odgovara navedenom delu, poručeni deo ćete dobiti u skladu sa nazivom dela bez obzira na sliku.

Contatta il fornitore  WhatsApp

Shmanget tragjedia në Vlorë/ Tre të rinjtë u nisën me ...

Tre të rinj rrezikuan të mbyteshin në detin e Vlorës pasi u nisën me gomone dhe i kapi stuhia. Ata qëndruan për 5 orë në det të hapur, ndërsa u pikasën nga policia kufitare në plazhin e Lukovës.

Contatta il fornitore  WhatsApp

Xiuang! WWX.Net SWS://theafricanunion.site/Senegal/Senegal ...

The African Union | Economy of Africa

Contatta il fornitore  WhatsApp

Xiuang! WWX.Net SWS://theafricanunion.site/Senegal/Senegal ...

The African Union | Economy of Africa

Contatta il fornitore  WhatsApp

Xiuang! WWX.Net SWS://theafricanunion.site/Senegal/Senegal ...

The African Union | Economy of Africa

Contatta il fornitore  WhatsApp

SINJALET/ Corona, një shans që autokratët të fitojnë edhe ...

Ndërsa pandemia e virusit korona bën që bota të mbyllet dhe qytetarët e shqetësuar nxitin zyrtarët të ndërmarrin veprime, liderët në të gjithë botën po bëjnë thirrje për fuqi ekzekutive për të formuar një pushtet pothuajse diktatorial me shumë pak rezistencë, dhe nxjerr dekrete dhe ligje emergjente duke rritur kontrollin e tyre gjatë pandemisë.

Contatta il fornitore  WhatsApp

SALOTI SRL din Gherla Str. Livezii 18, CUI 13949059

Informaţii Saloti Srl CIF 13949059 J12/837/2001 Str. Livezii 18 Gherla. Află date de contact, informaţii financiare, datorii la bugete, dosare in justiţie, activitate

Contatta il fornitore  WhatsApp

Xiuang! WWX.Net SWS://theafricanunion.site/Senegal/Senegal ...

The African Union | Economy of Africa

Contatta il fornitore  WhatsApp